Uygulama Hikayeleri

• 40 yaşında Talesemi hastalığı olan, spermleri çok az ve kalite problemi olan bir hastamıza Ağustos 2014 tarihinde İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesinde Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık ve ekibitarafından çip bebek uygulaması yapıldı. 08.05.2015 tarihinde Medical Park Karşıyaka’da doğum yapan hastamız çok sağlıklı bir kız bebek sahibi oldu. Anneler gününde bebek sahibi olan annemizin uygulama için teşekkürleri bizleri çok sevindirdi ve diğer anne, baba adaylarına da umut oldu. (Mayıs 2015)

• DNA fragmantasyon oranı spermlerde %96,8 baba adayı ve 40 yaşında hemşire olan anne adayına Adana Başkent Üniversitesinde Doç. Dr. Bülent Haydar Dedeoğlu, Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık ve ekibinin çalışmalarıyla uygulanan Çip Bebek tedavisi ile yine sağlıklı bir doğum gerçekleşti. (Eylül 2014)

• Daha önce 6 kez Tüp Bebek tedavisi gören ve başarılı sonuç alamayan ebeveyn adaylarına tam ümitleri tükenmişken İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesinde uygulanan Mikroçip yöntemi de başarılı olmuş ve bir ailemiz daha bebek sahibi olmuştur.

© 2015 fertilechip.com. Tüm Hakları Saklıdır. ÒKoekBiotechÓ